| Cep Telefonu Modeli | 17e |
| Kutu İçeriği | SIM Çıkartma İğnesi, USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye) |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 24 Ay |
| Yüz Tanıma | Var |
| Sensörler | Yakınlık Sensörü |
| Ekran Boyutu (inch) | 6.1 inch |
| Ekran Renk | 16 Milyon |
| Ekran | OLED |
| Çözünürlük (Piksel) | 1170 x 2532 |
| Ekran Özellikleri | Çerçevesiz Tasarım |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran / Gövde Oranı | 86.29 % |
| İşlemci Türü | A19 |
| İşlemci Hızı | 2x 4.26 GHz+4x 2.50 GHz |
| İşlemci Sayısı | 6 Çekirdek |
| Kamera Çözünürlük | 48 MP |
| Arka Kamera Özelliği | Portre Modu |
| Arka Kamera Sayısı | 1 |
| Arka Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Digital Zoom | Yok |
| Optik Zoom | Yok |
| HDR | Var |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| 4K Video Kaydı | VAR |
| Ağır Çekim Video Kaydı | Var |
| Otomatik Odaklama | Var |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Ön Kamera Özelliği | Portre Modu |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Mobil Veri Hızı | 5G Uyumlu |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Girişi | Type C |
| Kulaklık Girişi | Type C |
| Çift Hat | Var |
| Pil Gücü | 4005 mAh |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Hızlı Şarj | 20W |
| Parmak İzi Okuyucusu | Yok |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Mobil Ram Boyutu (GB) | 8 GB |
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
| İşletim Sistemi | IOS |
| NFC | Var |
| GPS | var |
| Ağırlık | 170 g |
| Genişlik | 71.5 mm |
| Kalınlık | 7.8 mm |
| Yükseklik | 146.7 mm |
HARİKA ÖZELLİKLER, HARİKA SEÇİM. — iPhone 17’nin pek çok harika özelliğine sahip iPhone 17e, uygun fiyatıyla karşınızda.
EYLEM DÜĞMESİ — En sevdiğiniz uygulamalara ve özelliklere kişiselleştirilebilir bir şekilde erişin. Veya görsel zekayı kullanarak etrafınızdakiler hakkında bilgi edinin.
DAYANIKLI TASARIM — iPhone 17e, önceki nesle kıyasla çizilmelere karşı daha dayanıklı olan Ceramic Shield ön yüzeyiyle korunuyor.
BÜYÜLEYİCİ EKRAN — 6.1 inç Super Retina XDR ekran, fotoğrafları capcanlı ve metinleri kolay okunur hale getiriyor. Üstelik yansıma önleyici yeni kaplama, parlak gün ışığında bile parlamayı azaltıyor.
TÜM GÜN SÜREN PİL ÖMRÜ — Dilediğiniz gibi mesajlaşın, internette gezinin ve saatlerce arka arkaya film ve dizi izleyin. USB-C ile hızlı şarj edin. Üstelik şimdi MagSafe özellikli.
HIZLI KABLOSUZ ŞARJ. MAGSAFE İLE ÇOK ÇEKİCİ. — MagSafe ile kablosuz şarj artık daha da kolay, rahat ve hızlı.
A19 ÇİP. MUHTEŞEM GÜÇ, BİTMESİ GÜÇ. — A19 sayesinde, güçlü AAA oyunlar oynamaktan yüksek çözünürlüklü video izlemeye kadar her şeyi yıllar boyunca hızlı ve akıcı bir şekilde yapın.
İKİ GELİŞMİŞ KAMERA GÜCÜNDE BİR KAMERA — 48 MP Fusion kamera, optik kalitede Telefoto özelliği sunuyor. Yeni nesil portreler sayesinde fotoğraflarla anı yakalayın, sonra arka planı flulaştırarak bunları harika portrelere dönüştürün.
DEĞER VERDİĞİNİZ HER ŞEY İÇİN DAHA FAZLA ALAN — 256 GB’tan başlayan depolama alanıyla fotoğraflar, videolar, favori uygulamalarınız, oyunlarınız ve sevdiğiniz diğer her şey için hem şimdi hem de gelecekte kullanabileceğiniz fazlasıyla alan var.
HAYATİ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ — Trafik Kazası Algılama özelliği ile iPhone, ciddi bir araba kazası geçirirseniz bunu algılayarak siz çağıramadığınızda yardım çağırabiliyor.
IOS VE APPLE INTELLIGENCE. HER GÜN ZAHMETSİZ. HER GÜN YARDIMCI. — Kişisel, gizli ve güçlü. Arama Filtreleme, Düzeltme, Canlı Çeviri ve görsel zeka gibi gelişmiş özellikler sayesinde yazın, kendinizi ifade edin ve işleri kolayca halledin.
GİZLİLİK — Face ID’yi kullanarak güvenli bir şekilde kilit açın, giriş yapın ve ödeme yapın
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
55.961,48 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ | |||
![]() |
54.999,00 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 54.999,00 ₺ X 1 = 54.999,00 ₺ |
| 3 - Taksit | 19.973,80 ₺ X 3 = 59.921,41 ₺ |
| 6 - Taksit | 10.642,31 ₺ X 6 = 63.853,84 ₺ |
| 9 - Taksit | 7.633,25 ₺ X 9 = 68.699,25 ₺ |
| 12 - Taksit | 6.099,85 ₺ X 12 = 73.198,17 ₺ |
| 15 - Taksit | 5.346,64 ₺ X 15 = 80.199,54 ₺ |
| 18 - Taksit | 4.753,75 ₺ X 18 = 85.567,44 ₺ |
| 21 - Taksit | 4.343,61 ₺ X 21 = 91.215,84 ₺ |
| 24 - Taksit | 4.041,74 ₺ X 24 = 97.001,74 ₺ |
| 27 - Taksit | 3.913,89 ₺ X 27 = 105.675,08 ₺ |
| 30 - Taksit | 3.743,42 ₺ X 30 = 112.302,46 ₺ |
| 33 - Taksit | 3.599,10 ₺ X 33 = 118.770,34 ₺ |
| 36 - Taksit | 3.491,52 ₺ X 36 = 125.694,71 ₺ |









