| Marka | KINGSTON |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 1,02 TB |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Standart bağlantı | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Evet |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Donanım şifreleme | Hayır |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Okuma hızı, ortam | 14200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 11000 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 2200000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 2150000 IOPS |
| Kontrolör tipi | SMI SM2508 |
| MTBF aralığı | 2000000 Saat |
| Güç tüketimi (maksimum) | 6,6 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,27 W |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2,3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Ağırlık | 7,3 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışabilir titreşim | 2,17 G |
| Çalışma engelleyici titreşim | 20 G |
| Dayanıklılık oranı | 1 PB |
| Garanti süresi | 5 Yıl |
| Marka | KINGSTON |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 1,02 TB |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Standart bağlantı | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Evet |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Donanım şifreleme | Hayır |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Okuma hızı, ortam | 14200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 11000 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 2200000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 2150000 IOPS |
| Kontrolör tipi | SMI SM2508 |
| MTBF aralığı | 2000000 Saat |
| Güç tüketimi (maksimum) | 6,6 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,27 W |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2,3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Ağırlık | 7,3 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışabilir titreşim | 2,17 G |
| Çalışma engelleyici titreşim | 20 G |
| Dayanıklılık oranı | 1 PB |
| Garanti süresi | 5 Yıl |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.202,78 ₺ X 3 = 27.608,33 ₺ | 4.882,25 ₺ X 6 = 29.293,53 ₺ | 3.476,66 ₺ X 9 = 31.289,95 ₺ |
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.177,47 ₺ X 3 = 27.532,42 ₺ | 4.886,05 ₺ X 6 = 29.316,30 ₺ | 3.485,66 ₺ X 9 = 31.370,92 ₺ |
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.137,83 ₺ X 3 = 27.413,50 ₺ | 4.868,76 ₺ X 6 = 29.212,56 ₺ | 3.476,66 ₺ X 9 = 31.289,95 ₺ |
![]() |
25.746,02 ₺ | - | - | - |
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.128,56 ₺ X 3 = 27.385,67 ₺ | 4.863,70 ₺ X 6 = 29.182,19 ₺ | 3.467,95 ₺ X 9 = 31.211,51 ₺ |
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.137,83 ₺ X 3 = 27.413,50 ₺ | 4.868,76 ₺ X 6 = 29.212,56 ₺ | 3.476,66 ₺ X 9 = 31.289,95 ₺ |
![]() |
25.303,21 ₺ | - | - | - |
![]() |
25.303,21 ₺ | 9.137,83 ₺ X 3 = 27.413,50 ₺ | 4.868,76 ₺ X 6 = 29.212,56 ₺ | 3.476,66 ₺ X 9 = 31.289,95 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 25.303,21 ₺ X 1 = 25.303,21 ₺ |
| 3 - Taksit | 9.189,28 ₺ X 3 = 27.567,85 ₺ |
| 6 - Taksit | 4.896,17 ₺ X 6 = 29.377,03 ₺ |
| 9 - Taksit | 3.511,80 ₺ X 9 = 31.606,24 ₺ |
| 12 - Taksit | 2.806,34 ₺ X 12 = 33.676,04 ₺ |
| 15 - Taksit | 2.459,81 ₺ X 15 = 36.897,14 ₺ |
| 18 - Taksit | 2.187,04 ₺ X 18 = 39.366,74 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.998,35 ₺ X 21 = 41.965,38 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.859,47 ₺ X 24 = 44.627,28 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.800,65 ₺ X 27 = 48.617,59 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.722,22 ₺ X 30 = 51.666,63 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.655,83 ₺ X 33 = 54.642,29 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.606,33 ₺ X 36 = 57.827,96 ₺ |









