| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 10 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Sabit disk arabirimi aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 272 MB/s |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Genişlik | 101,6 mm |
| Yükseklik | 26,1 mm |
| Derinlik | 147 mm |
| Ağırlık | 750 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 10 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Sabit disk arabirimi aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 272 MB/s |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Genişlik | 101,6 mm |
| Yükseklik | 26,1 mm |
| Derinlik | 147 mm |
| Ağırlık | 750 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.606,47 ₺ X 3 = 22.819,42 ₺ | 4.035,38 ₺ X 6 = 24.212,31 ₺ | 2.873,60 ₺ X 9 = 25.862,43 ₺ |
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.585,56 ₺ X 3 = 22.756,68 ₺ | 4.038,52 ₺ X 6 = 24.231,13 ₺ | 2.881,04 ₺ X 9 = 25.929,36 ₺ |
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.552,80 ₺ X 3 = 22.658,39 ₺ | 4.024,23 ₺ X 6 = 24.145,38 ₺ | 2.873,60 ₺ X 9 = 25.862,43 ₺ |
![]() |
21.280,14 ₺ | - | - | - |
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.545,13 ₺ X 3 = 22.635,38 ₺ | 4.020,05 ₺ X 6 = 24.120,28 ₺ | 2.866,40 ₺ X 9 = 25.797,60 ₺ |
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.552,80 ₺ X 3 = 22.658,39 ₺ | 4.024,23 ₺ X 6 = 24.145,38 ₺ | 2.873,60 ₺ X 9 = 25.862,43 ₺ |
![]() |
20.914,15 ₺ | - | - | - |
![]() |
20.914,15 ₺ | 7.552,80 ₺ X 3 = 22.658,39 ₺ | 4.024,23 ₺ X 6 = 24.145,38 ₺ | 2.873,60 ₺ X 9 = 25.862,43 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 20.914,15 ₺ X 1 = 20.914,15 ₺ |
| 3 - Taksit | 7.595,32 ₺ X 3 = 22.785,96 ₺ |
| 6 - Taksit | 4.046,89 ₺ X 6 = 24.281,32 ₺ |
| 9 - Taksit | 2.902,65 ₺ X 9 = 26.123,86 ₺ |
| 12 - Taksit | 2.319,55 ₺ X 12 = 27.834,64 ₺ |
| 15 - Taksit | 2.033,13 ₺ X 15 = 30.497,01 ₺ |
| 18 - Taksit | 1.807,68 ₺ X 18 = 32.538,23 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.651,72 ₺ X 21 = 34.686,11 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.536,93 ₺ X 24 = 36.886,28 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.488,31 ₺ X 27 = 40.184,44 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.423,49 ₺ X 30 = 42.704,59 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.368,61 ₺ X 33 = 45.164,10 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.327,70 ₺ X 36 = 47.797,19 ₺ |









