| DisplayPort | Tanımsız |
| Marka | KTC |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | VA |
| Yenileme yanıt süresi | 14 ms |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 100 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 300 cd/m² |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Görüntüleme açısı, yatay | 178° |
| Görüntüleme açısı, dikey | 178° |
| Tepki süresi (hızlı) | 5,5 ms |
| Piksel aralığı | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Bit derinliği | 8 bit |
| Renk aralığı standardı | NTSC |
| Renk skalası | 79% |
| NVIDIA G-SYNC | Hayır |
| AMD FreeSync | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çerçevesiz tasarım | Evet |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Hayır |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 1 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 1.4 |
| VESA montajı | Evet |
| Pano montaj arabirimi | 100 x 100 mm |
| Eğim ayarı | Evet |
| Eğim açısı | -5 - 15° |
| Güç tüketimi | 36 W |
| Güç tüketimi, etkin | 0,5 W |
| AC adaptör voltaj çıkışı | 12 V |
| Güç kaynağı türü | Harici |
| Genişlik (ayaklı) | 540 mm |
| Derinlik (Ayaklı) | 319 mm |
| Yükseklik (ayaklı) | 46 mm |
| Paket ağırlığı | 4,1 kg |
| Ambalaj genişliği | 620 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 475 mm |
| Ambalaj derinliği | 115 mm |
| Pakete dahil kablolar | HDMI |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Ağırlık (standı ile birlikte) | 2,8 kg |
| Genişlik (standsız | 540 mm |
| Derinlik (standsız) | 319 mm |
| Uzunluk (standsız) | 46 mm |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | F |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,1 W |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 18 kWh |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (HDR) | 20 kWh |
| Arka ışık türü | Köşe LED'i |
| Yanıt süresi (MPRT) | 1 ms |
| SRGB kapsama alanı (tipik) | 111% |
| NTSC kapsaması (tipik) | 80% |
| NVIDIA G-SYNC türü | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync türü | FreeSync Premium |
| DisplayPort çıkış sayısı | 1 |
| Yükseklik ayarı | Hayır |
| Resim içinde resim | Evet |
| DisplayPort | Tanımsız |
| Marka | KTC |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | VA |
| Yenileme yanıt süresi | 14 ms |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 100 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 300 cd/m² |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Görüntüleme açısı, yatay | 178° |
| Görüntüleme açısı, dikey | 178° |
| Tepki süresi (hızlı) | 5,5 ms |
| Piksel aralığı | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Bit derinliği | 8 bit |
| Renk aralığı standardı | NTSC |
| Renk skalası | 79% |
| NVIDIA G-SYNC | Hayır |
| AMD FreeSync | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çerçevesiz tasarım | Evet |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Hayır |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 1 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 1.4 |
| VESA montajı | Evet |
| Pano montaj arabirimi | 100 x 100 mm |
| Eğim ayarı | Evet |
| Eğim açısı | -5 - 15° |
| Güç tüketimi | 36 W |
| Güç tüketimi, etkin | 0,5 W |
| AC adaptör voltaj çıkışı | 12 V |
| Güç kaynağı türü | Harici |
| Genişlik (ayaklı) | 540 mm |
| Derinlik (Ayaklı) | 319 mm |
| Yükseklik (ayaklı) | 46 mm |
| Paket ağırlığı | 4,1 kg |
| Ambalaj genişliği | 620 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 475 mm |
| Ambalaj derinliği | 115 mm |
| Pakete dahil kablolar | HDMI |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Ağırlık (standı ile birlikte) | 2,8 kg |
| Genişlik (standsız | 540 mm |
| Derinlik (standsız) | 319 mm |
| Uzunluk (standsız) | 46 mm |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | F |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,1 W |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 18 kWh |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (HDR) | 20 kWh |
| Arka ışık türü | Köşe LED'i |
| Yanıt süresi (MPRT) | 1 ms |
| SRGB kapsama alanı (tipik) | 111% |
| NTSC kapsaması (tipik) | 80% |
| NVIDIA G-SYNC türü | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync türü | FreeSync Premium |
| DisplayPort çıkış sayısı | 1 |
| Yükseklik ayarı | Hayır |
| Resim içinde resim | Evet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.447,45 ₺ X 3 = 4.342,36 ₺ | 767,90 ₺ X 6 = 4.607,41 ₺ | 546,82 ₺ X 9 = 4.921,42 ₺ |
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.443,47 ₺ X 3 = 4.330,42 ₺ | 768,50 ₺ X 6 = 4.611,00 ₺ | 548,24 ₺ X 9 = 4.934,16 ₺ |
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.437,24 ₺ X 3 = 4.311,72 ₺ | 765,78 ₺ X 6 = 4.594,68 ₺ | 546,82 ₺ X 9 = 4.921,42 ₺ |
![]() |
4.049,45 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.435,78 ₺ X 3 = 4.307,34 ₺ | 764,98 ₺ X 6 = 4.589,90 ₺ | 545,45 ₺ X 9 = 4.909,08 ₺ |
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.437,24 ₺ X 3 = 4.311,72 ₺ | 765,78 ₺ X 6 = 4.594,68 ₺ | 546,82 ₺ X 9 = 4.921,42 ₺ |
![]() |
3.979,80 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.979,80 ₺ | 1.437,24 ₺ X 3 = 4.311,72 ₺ | 765,78 ₺ X 6 = 4.594,68 ₺ | 546,82 ₺ X 9 = 4.921,42 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 3.979,80 ₺ X 1 = 3.979,80 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.445,33 ₺ X 3 = 4.335,99 ₺ |
| 6 - Taksit | 770,09 ₺ X 6 = 4.620,55 ₺ |
| 9 - Taksit | 552,35 ₺ X 9 = 4.971,17 ₺ |
| 12 - Taksit | 441,39 ₺ X 12 = 5.296,72 ₺ |
| 15 - Taksit | 386,89 ₺ X 15 = 5.803,34 ₺ |
| 18 - Taksit | 343,99 ₺ X 18 = 6.191,77 ₺ |
| 21 - Taksit | 314,31 ₺ X 21 = 6.600,50 ₺ |
| 24 - Taksit | 292,47 ₺ X 24 = 7.019,17 ₺ |
| 27 - Taksit | 283,21 ₺ X 27 = 7.646,79 ₺ |
| 30 - Taksit | 270,88 ₺ X 30 = 8.126,35 ₺ |
| 33 - Taksit | 260,44 ₺ X 33 = 8.594,38 ₺ |
| 36 - Taksit | 252,65 ₺ X 36 = 9.095,43 ₺ |









