| Marka | HGST |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 22 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 600 MB/s |
| Bağlantı zamanı | 4,16 ms |
| MTBF aralığı | 2500000 Saat |
| Güç tüketimi | 5,7 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 9,3 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 9,3 W |
| Power consumption (idle) | 0,26 W |
| Çalışma voltajı | 5 / 12 V |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Ağırlık | 670 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Marka | HGST |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 22 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 600 MB/s |
| Bağlantı zamanı | 4,16 ms |
| MTBF aralığı | 2500000 Saat |
| Güç tüketimi | 5,7 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 9,3 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 9,3 W |
| Power consumption (idle) | 0,26 W |
| Çalışma voltajı | 5 / 12 V |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Ağırlık | 670 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.434,21 ₺ X 3 = 49.302,63 ₺ | 8.718,67 ₺ X 6 = 52.312,03 ₺ | 6.208,58 ₺ X 9 = 55.877,22 ₺ |
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.389,03 ₺ X 3 = 49.167,08 ₺ | 8.725,45 ₺ X 6 = 52.352,70 ₺ | 6.224,65 ₺ X 9 = 56.021,82 ₺ |
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.318,23 ₺ X 3 = 48.954,70 ₺ | 8.694,57 ₺ X 6 = 52.167,44 ₺ | 6.208,58 ₺ X 9 = 55.877,22 ₺ |
![]() |
45.976,93 ₺ | - | - | - |
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.301,67 ₺ X 3 = 48.905,00 ₺ | 8.685,54 ₺ X 6 = 52.113,21 ₺ | 6.193,02 ₺ X 9 = 55.737,15 ₺ |
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.318,23 ₺ X 3 = 48.954,70 ₺ | 8.694,57 ₺ X 6 = 52.167,44 ₺ | 6.208,58 ₺ X 9 = 55.877,22 ₺ |
![]() |
45.186,17 ₺ | - | - | - |
![]() |
45.186,17 ₺ | 16.318,23 ₺ X 3 = 48.954,70 ₺ | 8.694,57 ₺ X 6 = 52.167,44 ₺ | 6.208,58 ₺ X 9 = 55.877,22 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 45.186,17 ₺ X 1 = 45.186,17 ₺ |
| 3 - Taksit | 16.410,11 ₺ X 3 = 49.230,34 ₺ |
| 6 - Taksit | 8.743,52 ₺ X 6 = 52.461,15 ₺ |
| 9 - Taksit | 6.271,34 ₺ X 9 = 56.442,05 ₺ |
| 12 - Taksit | 5.011,52 ₺ X 12 = 60.138,28 ₺ |
| 15 - Taksit | 4.392,70 ₺ X 15 = 65.890,48 ₺ |
| 18 - Taksit | 3.905,59 ₺ X 18 = 70.300,65 ₺ |
| 21 - Taksit | 3.568,63 ₺ X 21 = 74.941,27 ₺ |
| 24 - Taksit | 3.320,62 ₺ X 24 = 79.694,86 ₺ |
| 27 - Taksit | 3.215,58 ₺ X 27 = 86.820,71 ₺ |
| 30 - Taksit | 3.075,52 ₺ X 30 = 92.265,65 ₺ |
| 33 - Taksit | 2.956,96 ₺ X 33 = 97.579,54 ₺ |
| 36 - Taksit | 2.868,57 ₺ X 36 = 103.268,48 ₺ |









