| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 100,5 mm |
| Genişlik | 52,4 mm |
| Derinlik | 8,95 mm |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Okuma hızı, ortam | 1050 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 1000 MB/s |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 2000 GB |
| NVMe | Evet |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | Toza dayanıklı, Su geçirmez |
| Donanım şifreleme | Evet |
| Şifre koruması | Evet |
| Pakete dahil kablolar | C Tipi USB’den A Tipi USB’ye, C Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 131 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 34 mm |
| Paket ağırlığı | 115 g |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 100,5 mm |
| Genişlik | 52,4 mm |
| Derinlik | 8,95 mm |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Okuma hızı, ortam | 1050 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 1000 MB/s |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 2000 GB |
| NVMe | Evet |
| Güvenlik algoritması destekli | 256-bit AES |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | Toza dayanıklı, Su geçirmez |
| Donanım şifreleme | Evet |
| Şifre koruması | Evet |
| Pakete dahil kablolar | C Tipi USB’den A Tipi USB’ye, C Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj genişliği | 106 mm |
| Ambalaj derinliği | 131 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 34 mm |
| Paket ağırlığı | 115 g |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
33.247,96 ₺ | 12.092,28 ₺ X 3 = 36.276,85 ₺ | 6.415,19 ₺ X 6 = 38.491,17 ₺ | 4.568,27 ₺ X 9 = 41.114,43 ₺ |
![]() |
33.247,96 ₺ | 12.059,04 ₺ X 3 = 36.177,11 ₺ | 6.420,18 ₺ X 6 = 38.521,09 ₺ | 4.580,09 ₺ X 9 = 41.220,82 ₺ |
![]() |
33.247,96 ₺ | 12.006,95 ₺ X 3 = 36.020,84 ₺ | 6.397,46 ₺ X 6 = 38.384,77 ₺ | 4.568,27 ₺ X 9 = 41.114,43 ₺ |
![]() |
33.829,80 ₺ | - | - | - |
![]() |
33.247,96 ₺ | 11.994,76 ₺ X 3 = 35.984,27 ₺ | 6.390,81 ₺ X 6 = 38.344,87 ₺ | 4.556,82 ₺ X 9 = 41.011,36 ₺ |
![]() |
33.247,96 ₺ | 12.006,95 ₺ X 3 = 36.020,84 ₺ | 6.397,46 ₺ X 6 = 38.384,77 ₺ | 4.568,27 ₺ X 9 = 41.114,43 ₺ |
![]() |
33.247,96 ₺ | - | - | - |
![]() |
33.247,96 ₺ | 12.006,95 ₺ X 3 = 36.020,84 ₺ | 6.397,46 ₺ X 6 = 38.384,77 ₺ | 4.568,27 ₺ X 9 = 41.114,43 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 33.247,96 ₺ X 1 = 33.247,96 ₺ |
| 3 - Taksit | 12.074,55 ₺ X 3 = 36.223,65 ₺ |
| 6 - Taksit | 6.433,48 ₺ X 6 = 38.600,88 ₺ |
| 9 - Taksit | 4.614,45 ₺ X 9 = 41.530,03 ₺ |
| 12 - Taksit | 3.687,48 ₺ X 12 = 44.249,71 ₺ |
| 15 - Taksit | 3.232,15 ₺ X 15 = 48.482,18 ₺ |
| 18 - Taksit | 2.873,73 ₺ X 18 = 51.727,18 ₺ |
| 21 - Taksit | 2.625,80 ₺ X 21 = 55.141,74 ₺ |
| 24 - Taksit | 2.443,31 ₺ X 24 = 58.639,43 ₺ |
| 27 - Taksit | 2.366,02 ₺ X 27 = 63.882,63 ₺ |
| 30 - Taksit | 2.262,97 ₺ X 30 = 67.889,01 ₺ |
| 33 - Taksit | 2.175,73 ₺ X 33 = 71.798,97 ₺ |
| 36 - Taksit | 2.110,69 ₺ X 36 = 75.984,89 ₺ |









