| Marka | SANDISK |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 90 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 256 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Yükseklik | 2,1 mm |
| Genişlik | 24 mm |
| Derinlik | 32 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj derinliği | 104 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 16 mm |
| Marka | SANDISK |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Okuma hızı, ortam | 200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 90 MB/s |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Kapasite | 256 GB |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Yükseklik | 2,1 mm |
| Genişlik | 24 mm |
| Derinlik | 32 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj derinliği | 104 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 16 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.251,76 ₺ X 3 = 6.755,29 ₺ | 1.194,60 ₺ X 6 = 7.167,62 ₺ | 850,68 ₺ X 9 = 7.656,11 ₺ |
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.245,57 ₺ X 3 = 6.736,71 ₺ | 1.195,53 ₺ X 6 = 7.173,20 ₺ | 852,88 ₺ X 9 = 7.675,93 ₺ |
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.235,87 ₺ X 3 = 6.707,61 ₺ | 1.191,30 ₺ X 6 = 7.147,81 ₺ | 850,68 ₺ X 9 = 7.656,11 ₺ |
![]() |
6.299,61 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.233,60 ₺ X 3 = 6.700,80 ₺ | 1.190,06 ₺ X 6 = 7.140,38 ₺ | 848,55 ₺ X 9 = 7.636,92 ₺ |
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.235,87 ₺ X 3 = 6.707,61 ₺ | 1.191,30 ₺ X 6 = 7.147,81 ₺ | 850,68 ₺ X 9 = 7.656,11 ₺ |
![]() |
6.191,26 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.191,26 ₺ | 2.235,87 ₺ X 3 = 6.707,61 ₺ | 1.191,30 ₺ X 6 = 7.147,81 ₺ | 850,68 ₺ X 9 = 7.656,11 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 6.191,26 ₺ X 1 = 6.191,26 ₺ |
| 3 - Taksit | 2.248,46 ₺ X 3 = 6.745,38 ₺ |
| 6 - Taksit | 1.198,01 ₺ X 6 = 7.188,06 ₺ |
| 9 - Taksit | 859,28 ₺ X 9 = 7.733,51 ₺ |
| 12 - Taksit | 686,66 ₺ X 12 = 8.239,95 ₺ |
| 15 - Taksit | 601,87 ₺ X 15 = 9.028,10 ₺ |
| 18 - Taksit | 535,13 ₺ X 18 = 9.632,37 ₺ |
| 21 - Taksit | 488,96 ₺ X 21 = 10.268,21 ₺ |
| 24 - Taksit | 454,98 ₺ X 24 = 10.919,53 ₺ |
| 27 - Taksit | 440,59 ₺ X 27 = 11.895,89 ₺ |
| 30 - Taksit | 421,40 ₺ X 30 = 12.641,94 ₺ |
| 33 - Taksit | 405,15 ₺ X 33 = 13.370,03 ₺ |
| 36 - Taksit | 393,04 ₺ X 36 = 14.149,51 ₺ |









