| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 9,7 g |
| Yükseklik | 22 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3,5 mm |
| Power consumption (idle) | 0,005 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 2,7 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 10,2 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,36 W |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Standart bağlantı | PCI Express 4.0 |
| MTBF aralığı | 1800000 Saat |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Okuma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Kontrolör tipi | Phison E18 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| Rastgele yaz (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rastgele oku (4KB) | 1000000 IOPS |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| TBW sınıfı | 3200 |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| NVMe | Evet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Paket ağırlığı | 34 g |
| Ambalaj derinliği | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 184,2 mm |
| Ambalaj genişliği | 129,5 mm |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton uzunluğu | 69,9 mm |
| Ana karton genişliği | 135,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 418,3 g |
| Mastır karton uzunluğu | 203,2 mm |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 9,7 g |
| Yükseklik | 22 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3,5 mm |
| Power consumption (idle) | 0,005 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 2,7 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 10,2 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,36 W |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Standart bağlantı | PCI Express 4.0 |
| MTBF aralığı | 1800000 Saat |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Okuma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Kontrolör tipi | Phison E18 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | Tanımsız |
| Rastgele yaz (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rastgele oku (4KB) | 1000000 IOPS |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| TBW sınıfı | 3200 |
| SSD form faktörü | Tanımsız |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| NVMe | Evet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Paket ağırlığı | 34 g |
| Ambalaj derinliği | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 184,2 mm |
| Ambalaj genişliği | 129,5 mm |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton uzunluğu | 69,9 mm |
| Ana karton genişliği | 135,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 418,3 g |
| Mastır karton uzunluğu | 203,2 mm |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.675,47 ₺ X 3 = 62.026,40 ₺ | 10.968,74 ₺ X 6 = 65.812,45 ₺ | 7.810,86 ₺ X 9 = 70.297,72 ₺ |
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.618,62 ₺ X 3 = 61.855,85 ₺ | 10.977,27 ₺ X 6 = 65.863,61 ₺ | 7.831,07 ₺ X 9 = 70.479,63 ₺ |
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.529,56 ₺ X 3 = 61.588,67 ₺ | 10.938,42 ₺ X 6 = 65.630,53 ₺ | 7.810,86 ₺ X 9 = 70.297,72 ₺ |
![]() |
57.842,41 ₺ | - | - | - |
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.508,71 ₺ X 3 = 61.526,14 ₺ | 10.927,05 ₺ X 6 = 65.562,32 ₺ | 7.791,28 ₺ X 9 = 70.121,49 ₺ |
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.529,56 ₺ X 3 = 61.588,67 ₺ | 10.938,42 ₺ X 6 = 65.630,53 ₺ | 7.810,86 ₺ X 9 = 70.297,72 ₺ |
![]() |
56.847,58 ₺ | - | - | - |
![]() |
56.847,58 ₺ | 20.529,56 ₺ X 3 = 61.588,67 ₺ | 10.938,42 ₺ X 6 = 65.630,53 ₺ | 7.810,86 ₺ X 9 = 70.297,72 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 56.847,58 ₺ X 1 = 56.847,58 ₺ |
| 3 - Taksit | 20.645,15 ₺ X 3 = 61.935,44 ₺ |
| 6 - Taksit | 11.000,01 ₺ X 6 = 66.000,04 ₺ |
| 9 - Taksit | 7.889,81 ₺ X 9 = 71.008,31 ₺ |
| 12 - Taksit | 6.304,87 ₺ X 12 = 75.658,45 ₺ |
| 15 - Taksit | 5.526,34 ₺ X 15 = 82.895,14 ₺ |
| 18 - Taksit | 4.913,53 ₺ X 18 = 88.443,47 ₺ |
| 21 - Taksit | 4.489,61 ₺ X 21 = 94.281,71 ₺ |
| 24 - Taksit | 4.177,59 ₺ X 24 = 100.262,08 ₺ |
| 27 - Taksit | 4.045,44 ₺ X 27 = 109.226,94 ₺ |
| 30 - Taksit | 3.869,24 ₺ X 30 = 116.077,08 ₺ |
| 33 - Taksit | 3.720,07 ₺ X 33 = 122.762,35 ₺ |
| 36 - Taksit | 3.608,87 ₺ X 36 = 129.919,46 ₺ |









