| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 151 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 20 kg |
| Ambalaj genişliği | 151 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.109,59 ₺ | 403,56 ₺ X 3 = 1.210,68 ₺ | 214,10 ₺ X 6 = 1.284,57 ₺ | 152,46 ₺ X 9 = 1.372,12 ₺ |
![]() |
1.109,59 ₺ | 402,45 ₺ X 3 = 1.207,35 ₺ | 214,26 ₺ X 6 = 1.285,57 ₺ | 152,85 ₺ X 9 = 1.375,67 ₺ |
![]() |
1.109,59 ₺ | 400,71 ₺ X 3 = 1.202,13 ₺ | 213,50 ₺ X 6 = 1.281,02 ₺ | 152,46 ₺ X 9 = 1.372,12 ₺ |
![]() |
1.129,01 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.109,59 ₺ | 400,30 ₺ X 3 = 1.200,91 ₺ | 213,28 ₺ X 6 = 1.279,69 ₺ | 152,08 ₺ X 9 = 1.368,68 ₺ |
![]() |
1.109,59 ₺ | 400,71 ₺ X 3 = 1.202,13 ₺ | 213,50 ₺ X 6 = 1.281,02 ₺ | 152,46 ₺ X 9 = 1.372,12 ₺ |
![]() |
1.109,59 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.109,59 ₺ | 400,71 ₺ X 3 = 1.202,13 ₺ | 213,50 ₺ X 6 = 1.281,02 ₺ | 152,46 ₺ X 9 = 1.372,12 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.109,59 ₺ X 1 = 1.109,59 ₺ |
| 3 - Taksit | 402,97 ₺ X 3 = 1.208,90 ₺ |
| 6 - Taksit | 214,71 ₺ X 6 = 1.288,24 ₺ |
| 9 - Taksit | 154,00 ₺ X 9 = 1.385,99 ₺ |
| 12 - Taksit | 123,06 ₺ X 12 = 1.476,76 ₺ |
| 15 - Taksit | 107,87 ₺ X 15 = 1.618,01 ₺ |
| 18 - Taksit | 95,91 ₺ X 18 = 1.726,30 ₺ |
| 21 - Taksit | 87,63 ₺ X 21 = 1.840,26 ₺ |
| 24 - Taksit | 81,54 ₺ X 24 = 1.956,99 ₺ |
| 27 - Taksit | 78,96 ₺ X 27 = 2.131,97 ₺ |
| 30 - Taksit | 75,52 ₺ X 30 = 2.265,68 ₺ |
| 33 - Taksit | 72,61 ₺ X 33 = 2.396,16 ₺ |
| 36 - Taksit | 70,44 ₺ X 36 = 2.535,86 ₺ |









