| Marka | Tanımsız |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 15 kg |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 103 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| Marka | Tanımsız |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 15 kg |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 103 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.355,68 ₺ X 3 = 7.067,03 ₺ | 1.249,73 ₺ X 6 = 7.498,40 ₺ | 889,94 ₺ X 9 = 8.009,43 ₺ |
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.349,20 ₺ X 3 = 7.047,60 ₺ | 1.250,70 ₺ X 6 = 7.504,22 ₺ | 892,24 ₺ X 9 = 8.030,15 ₺ |
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.339,05 ₺ X 3 = 7.017,16 ₺ | 1.246,28 ₺ X 6 = 7.477,67 ₺ | 889,94 ₺ X 9 = 8.009,43 ₺ |
![]() |
6.590,32 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.336,68 ₺ X 3 = 7.010,03 ₺ | 1.244,98 ₺ X 6 = 7.469,90 ₺ | 887,71 ₺ X 9 = 7.989,35 ₺ |
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.339,05 ₺ X 3 = 7.017,16 ₺ | 1.246,28 ₺ X 6 = 7.477,67 ₺ | 889,94 ₺ X 9 = 8.009,43 ₺ |
![]() |
6.476,98 ₺ | - | - | - |
![]() |
6.476,98 ₺ | 2.339,05 ₺ X 3 = 7.017,16 ₺ | 1.246,28 ₺ X 6 = 7.477,67 ₺ | 889,94 ₺ X 9 = 8.009,43 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 6.476,98 ₺ X 1 = 6.476,98 ₺ |
| 3 - Taksit | 2.352,22 ₺ X 3 = 7.056,67 ₺ |
| 6 - Taksit | 1.253,29 ₺ X 6 = 7.519,77 ₺ |
| 9 - Taksit | 898,93 ₺ X 9 = 8.090,39 ₺ |
| 12 - Taksit | 718,35 ₺ X 12 = 8.620,21 ₺ |
| 15 - Taksit | 629,65 ₺ X 15 = 9.444,73 ₺ |
| 18 - Taksit | 559,83 ₺ X 18 = 10.076,88 ₺ |
| 21 - Taksit | 511,53 ₺ X 21 = 10.742,06 ₺ |
| 24 - Taksit | 475,98 ₺ X 24 = 11.423,44 ₺ |
| 27 - Taksit | 460,92 ₺ X 27 = 12.444,86 ₺ |
| 30 - Taksit | 440,84 ₺ X 30 = 13.225,34 ₺ |
| 33 - Taksit | 423,85 ₺ X 33 = 13.987,03 ₺ |
| 36 - Taksit | 411,18 ₺ X 36 = 14.802,48 ₺ |









