| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 19 kg |
| Ambalaj genişliği | 98 mm |
| Ambalaj derinliği | 160 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 6 mm |
| Marka | Tanımsız |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 19 kg |
| Ambalaj genişliği | 98 mm |
| Ambalaj derinliği | 160 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 6 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.247,19 ₺ X 3 = 3.741,56 ₺ | 661,66 ₺ X 6 = 3.969,94 ₺ | 471,17 ₺ X 9 = 4.240,50 ₺ |
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.243,76 ₺ X 3 = 3.731,27 ₺ | 662,17 ₺ X 6 = 3.973,03 ₺ | 472,39 ₺ X 9 = 4.251,48 ₺ |
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.238,38 ₺ X 3 = 3.715,15 ₺ | 659,83 ₺ X 6 = 3.958,97 ₺ | 471,17 ₺ X 9 = 4.240,50 ₺ |
![]() |
3.489,17 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.237,13 ₺ X 3 = 3.711,38 ₺ | 659,14 ₺ X 6 = 3.954,85 ₺ | 469,99 ₺ X 9 = 4.229,87 ₺ |
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.238,38 ₺ X 3 = 3.715,15 ₺ | 659,83 ₺ X 6 = 3.958,97 ₺ | 471,17 ₺ X 9 = 4.240,50 ₺ |
![]() |
3.429,16 ₺ | - | - | - |
![]() |
3.429,16 ₺ | 1.238,38 ₺ X 3 = 3.715,15 ₺ | 659,83 ₺ X 6 = 3.958,97 ₺ | 471,17 ₺ X 9 = 4.240,50 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 3.429,16 ₺ X 1 = 3.429,16 ₺ |
| 3 - Taksit | 1.245,36 ₺ X 3 = 3.736,07 ₺ |
| 6 - Taksit | 663,54 ₺ X 6 = 3.981,26 ₺ |
| 9 - Taksit | 475,93 ₺ X 9 = 4.283,37 ₺ |
| 12 - Taksit | 380,32 ₺ X 12 = 4.563,87 ₺ |
| 15 - Taksit | 333,36 ₺ X 15 = 5.000,40 ₺ |
| 18 - Taksit | 296,39 ₺ X 18 = 5.335,09 ₺ |
| 21 - Taksit | 270,82 ₺ X 21 = 5.687,27 ₺ |
| 24 - Taksit | 252,00 ₺ X 24 = 6.048,01 ₺ |
| 27 - Taksit | 244,03 ₺ X 27 = 6.588,79 ₺ |
| 30 - Taksit | 233,40 ₺ X 30 = 7.002,01 ₺ |
| 33 - Taksit | 224,40 ₺ X 33 = 7.405,28 ₺ |
| 36 - Taksit | 217,69 ₺ X 36 = 7.837,01 ₺ |









