| Marka | Tanımsız |
| Dahili sabit disk sürücüsü | Tanımsız |
| Sabit disk boyutu | Tanımsız |
| Ağırlık | 1 kg |
| Yükseklik | 170,6 mm |
| Genişlik | 49 mm |
| Derinlik | 139,3 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Ambalaj genişliği | 225 mm |
| Ambalaj derinliği | 210 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 95 mm |
| Paket ağırlığı | 1425 kg |
| Marka | Tanımsız |
| Dahili sabit disk sürücüsü | Tanımsız |
| Sabit disk boyutu | Tanımsız |
| Ağırlık | 1 kg |
| Yükseklik | 170,6 mm |
| Genişlik | 49 mm |
| Derinlik | 139,3 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Ambalaj genişliği | 225 mm |
| Ambalaj derinliği | 210 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 95 mm |
| Paket ağırlığı | 1425 kg |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.489,64 ₺ X 3 = 25.468,91 ₺ | 4.503,92 ₺ X 6 = 27.023,52 ₺ | 3.207,25 ₺ X 9 = 28.865,23 ₺ |
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.466,30 ₺ X 3 = 25.398,89 ₺ | 4.507,42 ₺ X 6 = 27.044,53 ₺ | 3.215,55 ₺ X 9 = 28.939,93 ₺ |
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.429,73 ₺ X 3 = 25.289,18 ₺ | 4.491,47 ₺ X 6 = 26.948,82 ₺ | 3.207,25 ₺ X 9 = 28.865,23 ₺ |
![]() |
23.750,91 ₺ | - | - | - |
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.421,17 ₺ X 3 = 25.263,50 ₺ | 4.486,80 ₺ X 6 = 26.920,81 ₺ | 3.199,21 ₺ X 9 = 28.792,87 ₺ |
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.429,73 ₺ X 3 = 25.289,18 ₺ | 4.491,47 ₺ X 6 = 26.948,82 ₺ | 3.207,25 ₺ X 9 = 28.865,23 ₺ |
![]() |
23.342,42 ₺ | - | - | - |
![]() |
23.342,42 ₺ | 8.429,73 ₺ X 3 = 25.289,18 ₺ | 4.491,47 ₺ X 6 = 26.948,82 ₺ | 3.207,25 ₺ X 9 = 28.865,23 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 23.342,42 ₺ X 1 = 23.342,42 ₺ |
| 3 - Taksit | 8.477,19 ₺ X 3 = 25.431,56 ₺ |
| 6 - Taksit | 4.516,76 ₺ X 6 = 27.100,55 ₺ |
| 9 - Taksit | 3.239,67 ₺ X 9 = 29.157,01 ₺ |
| 12 - Taksit | 2.588,87 ₺ X 12 = 31.066,42 ₺ |
| 15 - Taksit | 2.269,19 ₺ X 15 = 34.037,91 ₺ |
| 18 - Taksit | 2.017,56 ₺ X 18 = 36.316,13 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.843,50 ₺ X 21 = 38.713,40 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.715,38 ₺ X 24 = 41.169,02 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.661,12 ₺ X 27 = 44.850,12 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.588,76 ₺ X 30 = 47.662,88 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.527,51 ₺ X 33 = 50.407,95 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.481,85 ₺ X 36 = 53.346,76 ₺ |









