| Marka | Tanımsız |
| Dahili sabit disk sürücüsü | Tanımsız |
| Sabit disk boyutu | Tanımsız |
| Dosya format sistemi | NTFS |
| Yükseklik | 165,8 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Veri yolu ile çalışan | USB |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | A tipi USB |
| Tak ve kullan | Evet |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Açıklama Diğer | wd001 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Standart bağlantı | USB 3.0/2.0 |
| Ağırlık | 900 g |
| Ambalaj genişliği | 234 mm |
| Ambalaj derinliği | 208 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1300 kg |
| Marka | Tanımsız |
| Dahili sabit disk sürücüsü | Tanımsız |
| Sabit disk boyutu | Tanımsız |
| Dosya format sistemi | NTFS |
| Yükseklik | 165,8 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Veri yolu ile çalışan | USB |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | A tipi USB |
| Tak ve kullan | Evet |
| Kablo kilit yuvası | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Kablo kilit yuvası türü | Kensington |
| Açıklama Diğer | wd001 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Standart bağlantı | USB 3.0/2.0 |
| Ağırlık | 900 g |
| Ambalaj genişliği | 234 mm |
| Ambalaj derinliği | 208 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1300 kg |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.318,14 ₺ X 3 = 27.954,43 ₺ | 4.943,46 ₺ X 6 = 29.660,75 ₺ | 3.520,24 ₺ X 9 = 31.682,20 ₺ |
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.292,52 ₺ X 3 = 27.877,57 ₺ | 4.947,30 ₺ X 6 = 29.683,80 ₺ | 3.529,35 ₺ X 9 = 31.764,18 ₺ |
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.252,38 ₺ X 3 = 27.757,15 ₺ | 4.929,79 ₺ X 6 = 29.578,76 ₺ | 3.520,24 ₺ X 9 = 31.682,20 ₺ |
![]() |
26.068,77 ₺ | - | - | - |
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.242,99 ₺ X 3 = 27.728,97 ₺ | 4.924,67 ₺ X 6 = 29.548,02 ₺ | 3.511,42 ₺ X 9 = 31.602,77 ₺ |
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.252,38 ₺ X 3 = 27.757,15 ₺ | 4.929,79 ₺ X 6 = 29.578,76 ₺ | 3.520,24 ₺ X 9 = 31.682,20 ₺ |
![]() |
25.620,41 ₺ | - | - | - |
![]() |
25.620,41 ₺ | 9.252,38 ₺ X 3 = 27.757,15 ₺ | 4.929,79 ₺ X 6 = 29.578,76 ₺ | 3.520,24 ₺ X 9 = 31.682,20 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 25.620,41 ₺ X 1 = 25.620,41 ₺ |
| 3 - Taksit | 9.304,48 ₺ X 3 = 27.913,43 ₺ |
| 6 - Taksit | 4.957,55 ₺ X 6 = 29.745,29 ₺ |
| 9 - Taksit | 3.555,83 ₺ X 9 = 32.002,45 ₺ |
| 12 - Taksit | 2.841,52 ₺ X 12 = 34.098,20 ₺ |
| 15 - Taksit | 2.490,65 ₺ X 15 = 37.359,68 ₺ |
| 18 - Taksit | 2.214,46 ₺ X 18 = 39.860,23 ₺ |
| 21 - Taksit | 2.023,40 ₺ X 21 = 42.491,45 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.882,78 ₺ X 24 = 45.186,71 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.823,22 ₺ X 27 = 49.227,05 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.743,81 ₺ X 30 = 52.314,31 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.676,58 ₺ X 33 = 55.327,27 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.626,47 ₺ X 36 = 58.552,88 ₺ |









