| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 5000 GB |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Ağırlık | 230 g |
| Yükseklik | 21 mm |
| Genişlik | 82 mm |
| Derinlik | 111 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Ambalaj genişliği | 140 mm |
| Ambalaj derinliği | 124 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 44 mm |
| Paket ağırlığı | 450 kg |
| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 5000 GB |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Ağırlık | 230 g |
| Yükseklik | 21 mm |
| Genişlik | 82 mm |
| Derinlik | 111 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Ambalaj genişliği | 140 mm |
| Ambalaj derinliği | 124 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 44 mm |
| Paket ağırlığı | 450 kg |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.429,38 ₺ X 3 = 10.288,15 ₺ | 1.819,36 ₺ X 6 = 10.916,13 ₺ | 1.295,57 ₺ X 9 = 11.660,09 ₺ |
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.419,95 ₺ X 3 = 10.259,86 ₺ | 1.820,77 ₺ X 6 = 10.924,62 ₺ | 1.298,92 ₺ X 9 = 11.690,27 ₺ |
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.405,18 ₺ X 3 = 10.215,55 ₺ | 1.814,33 ₺ X 6 = 10.885,96 ₺ | 1.295,57 ₺ X 9 = 11.660,09 ₺ |
![]() |
9.594,17 ₺ | - | - | - |
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.401,73 ₺ X 3 = 10.205,18 ₺ | 1.812,44 ₺ X 6 = 10.874,65 ₺ | 1.292,32 ₺ X 9 = 11.630,86 ₺ |
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.405,18 ₺ X 3 = 10.215,55 ₺ | 1.814,33 ₺ X 6 = 10.885,96 ₺ | 1.295,57 ₺ X 9 = 11.660,09 ₺ |
![]() |
9.429,16 ₺ | - | - | - |
![]() |
9.429,16 ₺ | 3.405,18 ₺ X 3 = 10.215,55 ₺ | 1.814,33 ₺ X 6 = 10.885,96 ₺ | 1.295,57 ₺ X 9 = 11.660,09 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 9.429,16 ₺ X 1 = 9.429,16 ₺ |
| 3 - Taksit | 3.424,36 ₺ X 3 = 10.273,07 ₺ |
| 6 - Taksit | 1.824,54 ₺ X 6 = 10.947,25 ₺ |
| 9 - Taksit | 1.308,66 ₺ X 9 = 11.777,96 ₺ |
| 12 - Taksit | 1.045,77 ₺ X 12 = 12.549,26 ₺ |
| 15 - Taksit | 916,64 ₺ X 15 = 13.749,60 ₺ |
| 18 - Taksit | 814,99 ₺ X 18 = 14.669,88 ₺ |
| 21 - Taksit | 744,68 ₺ X 21 = 15.638,26 ₺ |
| 24 - Taksit | 692,93 ₺ X 24 = 16.630,20 ₺ |
| 27 - Taksit | 671,01 ₺ X 27 = 18.117,18 ₺ |
| 30 - Taksit | 641,78 ₺ X 30 = 19.253,39 ₺ |
| 33 - Taksit | 617,04 ₺ X 33 = 20.362,26 ₺ |
| 36 - Taksit | 598,59 ₺ X 36 = 21.549,39 ₺ |









