| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 14000 GB |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Ağırlık | 950 g |
| Yükseklik | 165,8 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Standart bağlantı | USB 3.0/2.0 |
| Ambalaj genişliği | 233 mm |
| Ambalaj derinliği | 208 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1280 kg |
| Marka | WESTERND |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 14000 GB |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Ağırlık | 950 g |
| Yükseklik | 165,8 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Harici güç adaptörü | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Standart bağlantı | USB 3.0/2.0 |
| Ambalaj genişliği | 233 mm |
| Ambalaj derinliği | 208 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1280 kg |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.341,22 ₺ X 3 = 25.023,66 ₺ | 4.425,18 ₺ X 6 = 26.551,09 ₺ | 3.151,18 ₺ X 9 = 28.360,60 ₺ |
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.318,29 ₺ X 3 = 24.954,86 ₺ | 4.428,62 ₺ X 6 = 26.571,73 ₺ | 3.159,33 ₺ X 9 = 28.433,99 ₺ |
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.282,35 ₺ X 3 = 24.847,06 ₺ | 4.412,95 ₺ X 6 = 26.477,70 ₺ | 3.151,18 ₺ X 9 = 28.360,60 ₺ |
![]() |
23.335,69 ₺ | - | - | - |
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.273,95 ₺ X 3 = 24.821,84 ₺ | 4.408,36 ₺ X 6 = 26.450,17 ₺ | 3.143,28 ₺ X 9 = 28.289,51 ₺ |
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.282,35 ₺ X 3 = 24.847,06 ₺ | 4.412,95 ₺ X 6 = 26.477,70 ₺ | 3.151,18 ₺ X 9 = 28.360,60 ₺ |
![]() |
22.934,34 ₺ | - | - | - |
![]() |
22.934,34 ₺ | 8.282,35 ₺ X 3 = 24.847,06 ₺ | 4.412,95 ₺ X 6 = 26.477,70 ₺ | 3.151,18 ₺ X 9 = 28.360,60 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 22.934,34 ₺ X 1 = 22.934,34 ₺ |
| 3 - Taksit | 8.328,99 ₺ X 3 = 24.986,96 ₺ |
| 6 - Taksit | 4.437,79 ₺ X 6 = 26.626,77 ₺ |
| 9 - Taksit | 3.183,03 ₺ X 9 = 28.647,28 ₺ |
| 12 - Taksit | 2.543,61 ₺ X 12 = 30.523,31 ₺ |
| 15 - Taksit | 2.229,52 ₺ X 15 = 33.442,85 ₺ |
| 18 - Taksit | 1.982,29 ₺ X 18 = 35.681,25 ₺ |
| 21 - Taksit | 1.811,27 ₺ X 21 = 38.036,60 ₺ |
| 24 - Taksit | 1.685,39 ₺ X 24 = 40.449,30 ₺ |
| 27 - Taksit | 1.632,08 ₺ X 27 = 44.066,04 ₺ |
| 30 - Taksit | 1.560,99 ₺ X 30 = 46.829,63 ₺ |
| 33 - Taksit | 1.500,81 ₺ X 33 = 49.526,71 ₺ |
| 36 - Taksit | 1.455,95 ₺ X 36 = 52.414,14 ₺ |









