| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 9,1 g |
| Yükseklik | 20,1 mm |
| Genişlik | 9,4 mm |
| Derinlik | 38,1 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 16 kg |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 101 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| Marka | Tanımsız |
| Ağırlık | 9,1 g |
| Yükseklik | 20,1 mm |
| Genişlik | 9,4 mm |
| Derinlik | 38,1 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Paket ağırlığı | 16 kg |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 101 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.806,95 ₺ | 657,19 ₺ X 3 = 1.971,56 ₺ | 348,65 ₺ X 6 = 2.091,90 ₺ | 248,27 ₺ X 9 = 2.234,47 ₺ |
![]() |
1.806,95 ₺ | 655,38 ₺ X 3 = 1.966,14 ₺ | 348,92 ₺ X 6 = 2.093,53 ₺ | 248,92 ₺ X 9 = 2.240,25 ₺ |
![]() |
1.806,95 ₺ | 652,55 ₺ X 3 = 1.957,65 ₺ | 347,69 ₺ X 6 = 2.086,12 ₺ | 248,27 ₺ X 9 = 2.234,47 ₺ |
![]() |
1.838,57 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.806,95 ₺ | 651,89 ₺ X 3 = 1.955,66 ₺ | 347,33 ₺ X 6 = 2.083,95 ₺ | 247,65 ₺ X 9 = 2.228,87 ₺ |
![]() |
1.806,95 ₺ | 652,55 ₺ X 3 = 1.957,65 ₺ | 347,69 ₺ X 6 = 2.086,12 ₺ | 248,27 ₺ X 9 = 2.234,47 ₺ |
![]() |
1.806,95 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.806,95 ₺ | 652,55 ₺ X 3 = 1.957,65 ₺ | 347,69 ₺ X 6 = 2.086,12 ₺ | 248,27 ₺ X 9 = 2.234,47 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.806,95 ₺ X 1 = 1.806,95 ₺ |
| 3 - Taksit | 656,22 ₺ X 3 = 1.968,67 ₺ |
| 6 - Taksit | 349,64 ₺ X 6 = 2.097,87 ₺ |
| 9 - Taksit | 250,78 ₺ X 9 = 2.257,06 ₺ |
| 12 - Taksit | 200,41 ₺ X 12 = 2.404,87 ₺ |
| 15 - Taksit | 175,66 ₺ X 15 = 2.634,89 ₺ |
| 18 - Taksit | 156,18 ₺ X 18 = 2.811,25 ₺ |
| 21 - Taksit | 142,71 ₺ X 21 = 2.996,82 ₺ |
| 24 - Taksit | 132,79 ₺ X 24 = 3.186,91 ₺ |
| 27 - Taksit | 128,59 ₺ X 27 = 3.471,87 ₺ |
| 30 - Taksit | 122,99 ₺ X 30 = 3.689,61 ₺ |
| 33 - Taksit | 118,25 ₺ X 33 = 3.902,10 ₺ |
| 36 - Taksit | 114,71 ₺ X 36 = 4.129,60 ₺ |









