| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Tak ve kullan | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Kapasite | 128 GB |
| Ana karton uzunluğu | 14,6 cm |
| Ana karton genişliği | 8,6 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 26,4 cm |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Tak ve kullan | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Kapasite | 128 GB |
| Ana karton uzunluğu | 14,6 cm |
| Ana karton genişliği | 8,6 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 26,4 cm |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.512,32 ₺ | 550,03 ₺ X 3 = 1.650,10 ₺ | 291,80 ₺ X 6 = 1.750,82 ₺ | 207,79 ₺ X 9 = 1.870,14 ₺ |
![]() |
1.512,32 ₺ | 548,52 ₺ X 3 = 1.645,56 ₺ | 292,03 ₺ X 6 = 1.752,18 ₺ | 208,33 ₺ X 9 = 1.874,98 ₺ |
![]() |
1.512,32 ₺ | 546,15 ₺ X 3 = 1.638,45 ₺ | 291,00 ₺ X 6 = 1.745,98 ₺ | 207,79 ₺ X 9 = 1.870,14 ₺ |
![]() |
1.538,79 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.512,32 ₺ | 545,60 ₺ X 3 = 1.636,79 ₺ | 290,69 ₺ X 6 = 1.744,16 ₺ | 207,27 ₺ X 9 = 1.865,45 ₺ |
![]() |
1.512,32 ₺ | 546,15 ₺ X 3 = 1.638,45 ₺ | 291,00 ₺ X 6 = 1.745,98 ₺ | 207,79 ₺ X 9 = 1.870,14 ₺ |
![]() |
1.512,32 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.512,32 ₺ | 546,15 ₺ X 3 = 1.638,45 ₺ | 291,00 ₺ X 6 = 1.745,98 ₺ | 207,79 ₺ X 9 = 1.870,14 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.512,32 ₺ X 1 = 1.512,32 ₺ |
| 3 - Taksit | 549,23 ₺ X 3 = 1.647,68 ₺ |
| 6 - Taksit | 292,63 ₺ X 6 = 1.755,81 ₺ |
| 9 - Taksit | 209,89 ₺ X 9 = 1.889,04 ₺ |
| 12 - Taksit | 167,73 ₺ X 12 = 2.012,75 ₺ |
| 15 - Taksit | 147,02 ₺ X 15 = 2.205,27 ₺ |
| 18 - Taksit | 130,72 ₺ X 18 = 2.352,87 ₺ |
| 21 - Taksit | 119,44 ₺ X 21 = 2.508,19 ₺ |
| 24 - Taksit | 111,14 ₺ X 24 = 2.667,29 ₺ |
| 27 - Taksit | 107,62 ₺ X 27 = 2.905,78 ₺ |
| 30 - Taksit | 102,93 ₺ X 30 = 3.088,01 ₺ |
| 33 - Taksit | 98,97 ₺ X 33 = 3.265,86 ₺ |
| 36 - Taksit | 96,01 ₺ X 36 = 3.456,27 ₺ |









