| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,8 mm |
| Genişlik | 15,9 mm |
| Derinlik | 19,1 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 130 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ağırlık | 1,28 g |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 130 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 130 MB/s |
| Paket ağırlığı | 35 kg |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| Marka | SANDISK |
| Yükseklik | 8,8 mm |
| Genişlik | 15,9 mm |
| Derinlik | 19,1 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapasite | 128 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 130 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ağırlık | 1,28 g |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 130 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 130 MB/s |
| Paket ağırlığı | 35 kg |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.765,96 ₺ | 642,28 ₺ X 3 = 1.926,84 ₺ | 340,74 ₺ X 6 = 2.044,45 ₺ | 242,64 ₺ X 9 = 2.183,79 ₺ |
![]() |
1.765,96 ₺ | 640,51 ₺ X 3 = 1.921,54 ₺ | 341,01 ₺ X 6 = 2.046,04 ₺ | 243,27 ₺ X 9 = 2.189,44 ₺ |
![]() |
1.765,96 ₺ | 637,75 ₺ X 3 = 1.913,24 ₺ | 339,80 ₺ X 6 = 2.038,80 ₺ | 242,64 ₺ X 9 = 2.183,79 ₺ |
![]() |
1.796,87 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.765,96 ₺ | 637,10 ₺ X 3 = 1.911,30 ₺ | 339,45 ₺ X 6 = 2.036,68 ₺ | 242,03 ₺ X 9 = 2.178,31 ₺ |
![]() |
1.765,96 ₺ | 637,75 ₺ X 3 = 1.913,24 ₺ | 339,80 ₺ X 6 = 2.038,80 ₺ | 242,64 ₺ X 9 = 2.183,79 ₺ |
![]() |
1.765,96 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.765,96 ₺ | 637,75 ₺ X 3 = 1.913,24 ₺ | 339,80 ₺ X 6 = 2.038,80 ₺ | 242,64 ₺ X 9 = 2.183,79 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.765,96 ₺ X 1 = 1.765,96 ₺ |
| 3 - Taksit | 641,34 ₺ X 3 = 1.924,02 ₺ |
| 6 - Taksit | 341,71 ₺ X 6 = 2.050,28 ₺ |
| 9 - Taksit | 245,10 ₺ X 9 = 2.205,86 ₺ |
| 12 - Taksit | 195,86 ₺ X 12 = 2.350,32 ₺ |
| 15 - Taksit | 171,68 ₺ X 15 = 2.575,13 ₺ |
| 18 - Taksit | 152,64 ₺ X 18 = 2.747,48 ₺ |
| 21 - Taksit | 139,47 ₺ X 21 = 2.928,85 ₺ |
| 24 - Taksit | 129,78 ₺ X 24 = 3.114,63 ₺ |
| 27 - Taksit | 125,67 ₺ X 27 = 3.393,12 ₺ |
| 30 - Taksit | 120,20 ₺ X 30 = 3.605,92 ₺ |
| 33 - Taksit | 115,56 ₺ X 33 = 3.813,59 ₺ |
| 36 - Taksit | 112,11 ₺ X 36 = 4.035,93 ₺ |









