| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 5,2 g |
| Yükseklik | 11,8 mm |
| Genişlik | 30,2 mm |
| Derinlik | 25,5 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 24,4 g |
| Ambalaj derinliği | 11,7 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş, Transparan |
| Anahtarlık | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Micro-USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android |
| Kapasite | 128 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 150 MB/s |
| Ana karton uzunluğu | 18,1 cm |
| Ana karton genişliği | 11,9 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 700 g |
| Mastır karton uzunluğu | 19,2 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Şifre koruması | Evet |
| Marka | SANDISK |
| Ağırlık | 5,2 g |
| Yükseklik | 11,8 mm |
| Genişlik | 30,2 mm |
| Derinlik | 25,5 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Paket ağırlığı | 24,4 g |
| Ambalaj derinliği | 11,7 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152,4 mm |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Form faktörü | Kaymalı |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş, Transparan |
| Anahtarlık | Evet |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Micro-USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobil çalışma sistemleri destekli | Android |
| Kapasite | 128 GB |
| Okuma hızı (USB 3.0 (3.1 Gen 1)) | 150 MB/s |
| Ana karton uzunluğu | 18,1 cm |
| Ana karton genişliği | 11,9 cm |
| Mastır karton ağırlığı | 700 g |
| Mastır karton uzunluğu | 19,2 cm |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Okuma hızı USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Şifre koruması | Evet |
| BANKA | Tek Çekim | 3 Taksit | 6 Taksit | 9 Taksit |
|---|---|---|---|---|
![]() |
1.704,19 ₺ | 619,81 ₺ X 3 = 1.859,44 ₺ | 328,82 ₺ X 6 = 1.972,94 ₺ | 234,16 ₺ X 9 = 2.107,40 ₺ |
![]() |
1.704,19 ₺ | 618,11 ₺ X 3 = 1.854,32 ₺ | 329,08 ₺ X 6 = 1.974,47 ₺ | 234,76 ₺ X 9 = 2.112,85 ₺ |
![]() |
1.704,19 ₺ | 615,44 ₺ X 3 = 1.846,32 ₺ | 327,91 ₺ X 6 = 1.967,48 ₺ | 234,16 ₺ X 9 = 2.107,40 ₺ |
![]() |
1.734,01 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.704,19 ₺ | 614,81 ₺ X 3 = 1.844,44 ₺ | 327,57 ₺ X 6 = 1.965,44 ₺ | 233,57 ₺ X 9 = 2.102,11 ₺ |
![]() |
1.704,19 ₺ | 615,44 ₺ X 3 = 1.846,32 ₺ | 327,91 ₺ X 6 = 1.967,48 ₺ | 234,16 ₺ X 9 = 2.107,40 ₺ |
![]() |
1.704,19 ₺ | - | - | - |
![]() |
1.704,19 ₺ | 615,44 ₺ X 3 = 1.846,32 ₺ | 327,91 ₺ X 6 = 1.967,48 ₺ | 234,16 ₺ X 9 = 2.107,40 ₺ |
![]() |
Taksit Seçenekleri |
|---|---|
| 1 - Taksit | 1.704,19 ₺ X 1 = 1.704,19 ₺ |
| 3 - Taksit | 618,90 ₺ X 3 = 1.856,71 ₺ |
| 6 - Taksit | 329,76 ₺ X 6 = 1.978,56 ₺ |
| 9 - Taksit | 236,52 ₺ X 9 = 2.128,70 ₺ |
| 12 - Taksit | 189,01 ₺ X 12 = 2.268,10 ₺ |
| 15 - Taksit | 165,67 ₺ X 15 = 2.485,04 ₺ |
| 18 - Taksit | 147,30 ₺ X 18 = 2.651,37 ₺ |
| 21 - Taksit | 134,59 ₺ X 21 = 2.826,39 ₺ |
| 24 - Taksit | 125,24 ₺ X 24 = 3.005,67 ₺ |
| 27 - Taksit | 121,27 ₺ X 27 = 3.274,42 ₺ |
| 30 - Taksit | 115,99 ₺ X 30 = 3.479,78 ₺ |
| 33 - Taksit | 111,52 ₺ X 33 = 3.680,19 ₺ |
| 36 - Taksit | 108,19 ₺ X 36 = 3.894,75 ₺ |









